8. Sınıf EBOB – EKOK ve Aralarında Asal Sayılar Test 2

8. Sınıf EBOB – EKOK ve Aralarında Asal Sayılar Test 2

Öğrencilerimiz okulda konularını işledikleri zaman en önemli ölçeklendirme konunun kavranma durumudur. EBOK – EKOK kavramları LGS için önemi yüksek alt kazanımlardır. Konuların tamamlanması ile birlikte öğrencilerimiz kazanım kavrama testleri çözerek konu hakimiyetlerini ölçeklendirmelidir. Bu ölçekten sonra eksikliklerin giderilmesi için öğretmenlerimizden veya youtube üzerinden konu tekrarları yapılabilmektedir.

LGS’de EBOK ve EKOK kavramları ile ilgili ortalama 1 – 2 adet soru çıkmaktadır. Genelde problem olarak sorulan sorularda konunun kazanım kısmı oldukça ön plana çıkmaktadır. Bundan kaynaklı EBOB – EKOK problemleri öğrencilerimiz için oldukça önemlidir.

Konu hakimiyetini ölçebilmek adına öğrencilerimizin kazanım kavrama ve yaprak testler çözmelidir. Bunun için İrrasyonel yayınlarının hazırlamış olduğu harika bir yaprak testi sizlerle paylaşıyoruz. İrrasyonel yayınları hem yeni nesil hemde kazanım testleri ve kitapları ile oldukça kaliteli bir yayındır. Bu yüzden öğrencilerimizin bu testleri mutlaka çözmesi gerekmektedir.

İrrasyonel yayınlarının hazırladığı 8. Sınıf EBOB – EKOK ve Aralarında Asal Sayılar Test 2 pdf dosyasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Anahtarı
SoruCevap
1B
2B
3C
4A
5B
6C
7C
8B
9C
10D
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.