8. Sınıf Sütun ve Çizgi Grafiği Çalışma Kağıdı

8. Sınıf Sütun ve Çizgi Grafiği Çalışma Kağıdı

Çalışma kağıtları paylaşımında bugün Veri Analizi konusuna geldik. Veri Analizi konu olarak çok yorucu olmayan bir konudur. Kazanım olarak da çok yormamaktadır. Ama soru kalıbı olarak çok geniş bir portföya sahiptir. O yüzden konu tekrarı ve kazanımı kavramak çok önemlidir. Ama konu tekrarından sonra bolca soru çözülmelidir. Çok farklı soru kalıplarının olmasından kaynaklı birinci aşama konunun tam oturmasıdır. Konu tam olarak oturduktan sonra kademeli olarak soru çözümlerine başlanmalıdır. Kazanım soruları ile çözülmeye başlanmalıdır. Ardından örnek sorular ve çıkmış sorular ile birlikte yeni nesil sorulara geçilmelidir.

Birçok farklı kaynaktan bol bol soru çözülmelidir. Veri Analizi konusuna ait görülmemiş soru kalıbı kalmamalıdır. Çünkü çok farklı soru kalıpları bulunmaktadır. Bundan kaynaklı öğrencilerimizden birinci isteğimiz bol bol soru çözümü yapmalarıdır.

Öğrencilerimizin tekrar yapması için Ekspert Yayınlarının çalışma kağıdını sitemize ekledik. Öğrencilerimiz bu çalışma kağıdının çıktısını alarak bireysel olarak konu tekrarı yapabilirler. Eksik olan kısımlarını bu şekilde kolayca kapatabilirler. 8. Sınıf Sütun ve Çizgi Grafiği Çalışma Kağıdına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.