8. Sınıf Üslü İfadelerde Temel Kurallar Çalışma Kağıdı

8. Sınıf Üslü İfadelerde Temel Kurallar Çalışma Kağıdı

Üslü İfadeler ünitesine ait çalışma kağıtlarından bugün temel kurallar çalışma kağıdını sitemize ekledik. Öğrencilerimiz okulda konuları öğrendikten sonra en önemli aşamalardan biri konu tekrarıdır. Konu tekrarında çalışma kağıtlarının önemi oldukça fazladır. Bunun için EKSPERT Yayınlarının hazırlamış olduğu çalışma kağıdını sitemize ekledik.

Üslü Sayılarda Temel Kuralları 5. Sınıftan itibaren anlatılmaya başlanmaktadır. Temeli iyi alan öğrencilerimiz 8. Sınıfta bu konuda zorlanmadan tamamlayabilmektedir. Temel kurallar öğrenildikten sonraki ilk aşama pratik yapılmasıdır. Pratik için bol bol soru çözümü yapılmalıdır. Soru çözümüne her zaman kazanım soruları ile başlanmalıdır. Kazanım sorularından sonra örnek sorular ile devam edilmelidir. Örnek sorular ile yeni nesil geçilmelidir.

Sorularda ilerlemek için konu hakimiyetinin çok iyi olması gerekmektedir. Bunun için çalışma kağıtlarını oldukça önemsiyoruz. 8. Sınıf Üslü İfadelerde Temel Kurallar Çalışma Kağıdına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha birçok 8. Sınıf dokümanlarına 8. Sınıf Matematik sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.