Kurumsal Deneme Sınavları (AYT, TYT, LGS)

Kurumsal Deneme Sınavları (AYT, TYT, LGS)

Pandemi süreci içerisinde veya örnek olması amacıyla yayın evlerinin hazırlamış oldukları kurumsal deneme sınavları ve branş denemelerinin pdf hallerini düzenledik. Aşağıda bazı yayın evlerine ait Türkiye Geneli kurumsal deneme sınavlarının pdf halini indirebilirsiniz.

Yayın evlerinin güncel olarak paylaşmış olduğu tüm deneme sınavları kademeli olarak eklenerek listemiz güncellenecektir. Öneride bulunduğunuz ve istediğiniz yayın evleri var ise yorum kısmından yazarak bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıda listesi bulunan yayın evlerinden denemelerin kaldırılmasını isteyen yayın evlerinin iletişime geçmeleri gerekmektedir. Sitemizde şuan güncel olarak eklenmiş birçok yayın evine ait kurumsal deneme sınavları bulunmaktadır. Bu deneme sınavlarını pdf olarak çıktı alıp, evde öğrencilerimize çözdürebilirsiniz. Sınav hazırlık süreci içerisinde bireysel deneme sınavı çözmenin de önemi oldukça yüksektir. Öğrencilerimizin genel ve kazanımsal eksikliklerini deneme sınavları ile tespit etmek daha kolay olmaktadır. Öğrencilerimiz okulda deneme sınavı olmaktadır. Fakat evde bireysel olarak uygulanan deneme sınavlarının da oldukça katkısı bulunmaktadır. Ev ortamında da sınav provası yapılarak sınav tecrübesi kazanılmalıdır. Sınav hazırlık süreci içerisinde sınav stratejisi de oldukça önemlidir. Bu stratejinin belirlenmesinde sınav provalarının önemi oldukça yüksektir. Bireysel olarak uygulanan deneme sınavlarının katkısı da oldukça yüksektir. Öğrencilerimize kaynak olması adına farklı yayın evlerine ait ücretsiz olarak yayınlanan kurumsal deneme sınavlarını sitemize ekledik. Aşağıdan yayın evlerine ait deneme sınavlarını pdf olarak indirebilirsiniz.

Sitemize yeni olarak eklenen kurumsal deneme sınavları güncel olarak sayfamıza eklenmektedir. Yıl içerisinde birçok yayın evine ait kurumsal deneme sınavlarından her kademeye uygun olarak sitemize eklenmiştir. Yeni eğitim öğretim yılı içerisinde yayın evleri tarafından yayınlanan kurumsal deneme sınavları sitemize eklenmeye devam edecektir. İstediğiniz farklı yayınlar olması durumunda yorum kısmına isteklerinizi yazabilirsiniz.

Hız Yayınları

1 . Deneme Sınavı

2 . Deneme Sınavı

3 . Deneme Sınavı

4 . Deneme Sınavı

5 . Deneme Sınavı

6 . Deneme Sınavı

Yeni yayın evlerine ait kurumsal denemeler belirli aralıklarla sitemize eklenmeye devam edecektir. Sitemizdeki güncel içerikleri bu sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.