Yeni Tarz Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

23.11.2022
2.747
Yeni Tarz Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

Sitemizde birçok yayınevine ait kurumsal deneme sınavlarını ekledik. Kaliteli yayınevlerine ait deneme sınavlarını sitemize eklemeye devam ediyorum. Bugün Yeni Tarz yayınlarına ait kurumsal deneme sınavlarını ekledik. Deneme sınavı çözümleri öğrencilerimiz için oldukça önemlidir. Okullarımızda mutlaka deneme sınavları uygulanmaktadır. Ama öğrencilerimizin bireysel olarak çözdükleri deneme sınavları oldukça önemlidir.

Ev ortamında süre tutularak aynı bir sınavda gibi prova yapmak oldukça faydalıdır. Sadece burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus ciddiyetle sınavın çözülmesidir. Ev rahatlığına kapılmadan aynı sınav ortamında gibi sınavların çözülmesi oldukça önemlidir. Ne kadar çok prova yapılırsa o kadar daha ileriye gidilecektir.

Bunun için öğrencilerimize sürekli olarak deneme sınavları paylaşıyoruz. Bu deneme sınavları sayesinde öğrencilerimiz kolay bir şekilde deneme sınavları uygulayabilmektedir. Yeni Tarz Yayınlarının yayınlamış olduğu 2 adet LGS bulunmaktadır. Bu LGS denemelerinin pdf hali aşağıda bulunmaktadır. Aşağıdan pdf halini indirerek sınavları kolayca uygulayabilirsiniz. Deneme sınavlarının cevap anahtarı pdf’in son kısmında yer almaktadır.

8. Sınıf Yeni Tarz Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.