Hız Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

19.09.2021
17.956
Hız Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

5 – 6 – 7. Sınıflar düzeyinde ve LGS hazırlık sürecinin vazgeçilmez yayınlarından biri olan Hız yayınlarının 2019 – 2020 yılına ait uygulamış olduğu sınavları sizler için düzenledik. LGS hazırlık süreci içerisinde sürekli olarak ifade ettiğimiz noktalardan biri çok soru çözmek değil kaliteli soru çözmektir. Çünkü yeni sınav sistemi ile birlikte öğrencilerimizin çözeceği yayınları oldukça önemlidir.

Öğrencilerimize sürekli olarak tavsiye ettiğimiz ve kurumsal denemelerine mutlaka girmeleri yönünde önerilerde bulunduğumuz Hız yayınları bu alandaki en kaliteli yayın evidir. Özellikle LGS’de hazırladıkları deneme sınavlarının sınava yakınlığı ve doğru bir ölçeklendirmeye sahip olması öğrencilerimizin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır. Hız yayınlarının kurumsal deneme sınavına katılımında oldukça yüksek olması nedeniyle genel sıralamaları öğrencilerimiz çok daha iyi bir şekilde görebilmektedir.

Bundan kaynaklı Hız Yayınları öğrencilerimize önerdiğimiz kaynakların başında gelmektedir. Hız yayınlarına ait kurumsal deneme sınavlarına aşağıdan ulaşabilir ve öğrencilerimiz evlerinde uygulayabilirler. Daha birçok yayına ait sınavlara “Kurumsal Deneme Sınavları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

5. Sınıf Hız Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

6. Sınıf Hız Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

7. Sınıf Hız Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

8. Sınıf Hız Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

YORUMLAR

  1. Raziye dedi ki:

    Bana 5. Sınıf 7. Kurumsal denemenin cevabını atarmısınız