1. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Açılım)

1. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Açılım)

Milli Eğitim Bakanlığının ücretsiz olarak dağıtımını gerçekleştirdiği ders kitaplarını sitemize eklemeye devam ediyoruz. Bugün birinci sınıflara ait matematik ders kitabını sitemize ekledik. Milli Eğitim Bakanlığı birinci sınıf düzeyinde MEB ve Açılım yayınlarını kullanmaktadır. Sınıf öğretmenlerimiz bu kitapları aktif olarak kullanmaktadır. Hemen hemen her okulumuzda akıllı tahta bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz ise bu kitapları akıllı tahta üzerinde kullanmak istemektedir. Bunun için sitemizde bu kitapların pdf halini ekledik.

Öğretmenlerimiz kolay bir şekilde sitemizden pdf halini inderebilmektedir. Ardından akıllı tahta üzerinden açarak Fatih Kalem uygulaması ile rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Sadece öğretmenlerimiz için değil. Aynı zamanda öğrencilerimizde kitapların pdf halini rahat bir şekilde sitemizden ulaşarak kullanabilmektedir.

Boyut olarak pdf dosyaları biraz büyüktür. Bu yüzden önerimiz ilk olarak pdf dosyasının önceden indirilmesidir. Daha sonra flash belleğe atılarak akıllı tahtalardan kolay bir şekilde pdf hali açılabilmektedir.

2022 – 2023 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 1. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Açılım Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.