8. Sınıf Pozitif Tam Sayıların Pozitif Tam Sayı Çarpanları Test 1

8. Sınıf Pozitif Tam Sayıların Pozitif Tam Sayı Çarpanları Test 1

LGS’nin en önemli konularından biri olan Çarpanlar ve Katlar ile ilgili kazanım kısmının ölçülmesi oldukça önemlidir. İrrasyonel yayınlarının (Astromat) hazırlamış olduğu birinci yaprak testi sizlerle paylaşıyoruz. Konuları öğrencilerimiz okulda işledikten sonra ilk aşama konunun kavranma durumudur. Konunun kavranmasının ölçülmesi için yaprak testler ve kazanım kavrama testleri çözülmektedir. Öğrencilerimiz kazanım testlerini çözdükten sonra konu eksiklikleri daha kolay bir şekilde ortaya çıkacaktır. Ortaya çıkan kazanım eksiklikleri tamamlandıktan sonra örnek soruların çözümüne geçilmelidir.

Bu aşamaları sağlamayıp direk yeni nesil sorular çözmek doğru değildir. Öğrencilerimiz kazanım soruları ile konuyu iyi bir şekilde kavramaları gerekmektedir. Bu anlamda hem yeni nesil hemde kazanım soruları ile irrasyonel yayınları oldukça başarılı bir yayındır. Yeni çıkardığı kaliteli yayınlar ile birlikte irrasyonel yayınları çocuklarımıza çok ciddi katkılar sağlamaktadır.

İrrasyonel yayınlarının düzenleyerek yayınladığı yaprak testleri sitemizden düzenli olarak paylaşmaya başlıyoruz. Amacımız her anlamda sınav hazırlık sürecindeki öğrencilerimize katkı sağlamaktır. Bu anlamda irrasyonel yayınlarına teşekkürü bir borç biliriz.

İrrasyonel yayınlarının hazırladığı 8. Sınıf Pozitif Tam Sayıların Pozitif Tam Sayı Çarpanları Test 1 pdf dosyasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Anahtarı
SoruCevap
1B
2D
3A
4D
5D
6C
7C
8B
9B
10C
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.