8. Sınıf Sayıları 10’un Kuvvetleriyle Gösterme Çalışma Kağıdı

8. Sınıf Sayıları 10’un Kuvvetleriyle Gösterme Çalışma Kağıdı

Çok büyük ve çok küçük sayıları 10’un kuvveti ile gösterebiliriz. Bu kazanım özellikle bilimsel gösterimin temelini oluşturmaktadır. O yüzden öğrencilerimizin ondalık ifadeleri 10’un kuvveti biçiminde yazmayı mutlaka öğrenmelidir. Konu okulda işlendikten sonra bol bol tekrar yapılmalıdır. Tekrar için her zaman çalışma kağıtları büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Öğrencilerimiz çalışma kağıtlarının çıktısını alarak kolay bir şekilde boşlukları doldurup konu tekrarı yapabilir. O yüzden sitemizde aktif olarak çalışma kağıtları ekledik.

Çalışma kağıtları sadece öğrencilerimiz için değil, aynı zamanda öğretmenlerimiz içinde kolaylıklar sağlar. Sınıf içi tekrarları veya bire bir dersler için çalışma kağıtları oldukça kolaylıklar sağlar. Daha hızlı bir şekilde konu tekrarı yapılmaktadır.

Bugün yayınladığımız çalışma kağıtları ise Ekspert Yayınları tarafından hazırlanmıştır. Sitemize Ekspert Yayınlarına ait tüm çalışma kağıtlarını düzenli olarak ekliyoruz. Bugün eklenen içeriği aşağıdan kolayca indirebiliriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.