Prf (Paraf) Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

11.10.2021
17.070
Prf (Paraf) Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

2016 yılından itibaren yayın hayatına başlayan Paraf yayınları ortaokul ve lise kademelerin çok kaliteli yayınlar çıkardı. Özellikle ortaokulda “Soru Kütüphanesi” kitapları ile kazanımdan kademeli olarak yeni nesile geçiş anlamında en kaliteli yayınlardan biridir. Ortaokulda çıkardığı kaliteli yayınların yanı sıra lisede kademesinde de çıkarılan soru bankaları oldukça kaliteli ve yeterli düzeydedir. Pandemi süreci içerisinde diğer yayınlar olduğu gibi Paraf yayınları da birçok online deneme sınavları uyguladı. Yapılan deneme sınavları ile birlikte öğrenciler akademik gelişimlerini gözlemledi.

Sınav hazırlık süreci içerisinde bireysel olarak yapılan deneme sınavlarının önemi oldukça fazladır. Bundan dolayı her öğrencimizin mutlaka süre tutarak deneme sınavı yapması gerekmektedir. Bu deneme sınavları için ise oluşturduğumuz kaynak yapısı ile birlikte öğrencilerimiz ile kaliteli yayın evlerinin denemelerini buluşturuyoruz.

LGS – TYT – AYT için Paraf yayınlarının uygulamış olduğu deneme sınavlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Deneme sınavlarını mutlaka süre tutarak tam zamanlı olarak uygulayın. Sınav tamamlandıktan sonra kontrol ederek yapamadığınız soruları hocalarınız ile çözün. Bu tarz çalışmalar gelişiminize katkı sağlayacaktır. Daha birçok yayına ait sınavlara “Kurumsal Deneme Sınavları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

8. Sınıf Prf Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

TYT Prf Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

AYT Prf Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

YORUMLAR

  1. Bilirkişi dedi ki:

    Teşekkürler

  2. Muhammed Ali dedi ki:

    Lütfen 2020 2021 ayt 1A denemesinin çözümlerini de atar mısınız? Kitapçık numarası 1202112062