5. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Koza)

5. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Koza)

Her Eğitim Öğretim yılının başında Milli Eğitim Bakanlığı ders kitaplarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtılan bu kitapların pdf halini sitemize ekledik. Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl içerisinde MEB ve Koza Yayınlarını kullanmaktadır. Bu yayınları okulda öğretmenlerimiz aktif olarak sürekli kullanmaktadır. Bu kullanılan yayınların akıllı tahtalarda daha kolay bir şekilde kullanabilmesi için pdf halini sitemize ekledik. Kitapların pdf’i sayesinde öğretmenlerimiz kolay bir şekilde akıllı tahta üzerinden kullanabilmektedir. Ayrıca öğrencilerimizde ihtiyaç durumunda ders kitaplarının pdf halini sitemizden ulaşarak kullanabilir.

Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl içerisinde 2 adet kitap kullanmaktadır. Bu kitaplar MEB ve Koza yayınlarına aittir. Kullanılan kitaplar Talim Terbiye Kurulunun yayınladığı müfredat ile en uyumlu kitaplardır. Kitaplar dönem başında öğrencilerimize dağıtılmaktadır. Yapılan açıklamalar ile bu yıldan itibaren yardımcı kaynaklar noktasında da ciddi çalışmalar yapılacağıdır. Milli Eğitim Bakanlığı yardımcı kaynaklar noktasında bir çalışmanın olduğunu belirtti. İlerleyen dönemler içerisinde öğrencilerimize yardımcı kaynaklarda ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

2022 – 2023 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 5. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Koza Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.