6. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Engürü)

6. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Engürü)

Okullarımızda dönem başında ücretsiz olarak dağıtılan ders kitaplarının pdf halini sitemize ekledik. Milli Eğitim Bakanlığı her yıl eğitim öğretim yılının başında öğrencilerimize ders kitaplarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtılan bu kitapları öğretmenlerimiz sınıf içerisinde aktif olarak kullanmaktadır. Kullanılan bu kitapların teknoloji ile daha uyumlu olabilmesi için pdf halini sitemize ekledik. Birçok devlet okulunda akıllı tahta bulunmaktadır. Akıllı tahtalar üzerinden öğretmenlerimiz bu kitapları pdflerini açarak çok rahat bir şekilde kullanabilirler.

Öğretmenlerimizin dışında öğrencilerimizde bu pdfleri kullanabilir. Kitapları belli dönemler içerisinde kaybolma veya eksik olma durumunda kullanabilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl içerisinde MEB ve Engürü Yayınlarını kullanmaktadır. Bu yayınlar ile öğrencilerimize her açıdan fayda sağlanmaktadır.

2022 – 2023 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 6. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Engürü Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.