6. Sınıf Matematik Ders Kitabı (2021 – 2022)

6. Sınıf Matematik Ders Kitabı (2021 – 2022)

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak dağıtılan matematik ders kitaplarının pdf halini sizlerle paylaşıyoruz. Ders kitaplarını çok yoğun olarak kullanan okullarda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri akıllı tahtayı kullanamıyor olmasıdır. Ders kitaplarının maalesef akıllı tahta uygulaması olmaması nedeniyle öğretmenlerimizin çok zorlanmaktadır. Bu problemin çözümü için kullanılan ders kitaplarının pdf halini düzenledik.

Değerli öğretmenlerimiz ders kitaplarının pdf halini sitemizden kolayca indirerek akıllı tahtalarda pdf olarak açabilirler. Tahtalarda mevcut olarak bulunan Fatih Kalem uygulaması ile birlikte çok rahat bir şekilde çözümleri yapabilirler.

6. Sınıflar için Milli Eğitim bakanlığı bu yıl içerisinde Meb Yayınları ve Engürü Yayınlarını kullandı. Bu yayınlarda konu anlatım kısmı ve soru çözüm kısımları çok daha rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Öğretmenlerimiz bu kitapları pdf dosyalarını indirerek akıllı tahtalarda çok kolay bir şekilde açabilirler.

2021 – 2022 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 6. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Engürü Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.