5. Sınıf Matematik Ders Kitabı (2021 – 2022)

5. Sınıf Matematik Ders Kitabı (2021 – 2022)

Milli Eğitim Bakanlığının her yıl ücretsiz olarak öğrencilere dağıttığı ders kitaplarının pdf halini paylaşıyoruz. Birçok devlet okulunda öğretmenlerimizin ders kitaplarını kullanmaktadır. En büyük sıkıntılardan biri ise akıllı tahta uygulaması olmayan ders kitaplarını akıllı tahtalarda açılma problemidir. Bunun çözümü için ise ders kitaplarının pdf halini buradan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için paylaşıyoruz.

Değerli öğretmenlerimiz 5. Sınıflara ait Matematik Ders Kitabını aşağıdan kolayca pdf halini indirebilir. Daha sonra akıllı tahtalarda kolayca pdf halini açarak ders içeriğini kolayca takip edebilir. Her anlamda öğrencilerimize ve öğretmenlerimize kolaylık sağlamak amacıyla bu tarz paylaşımlara devam edeceğiz.

Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl 5. Sınıf Matematik kitabı olarak Meb Yayınları ve Koza Yayınları seçti. Seçilen bu kitaplarının tamamının pdf haline aşağıdan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca kitapların tamamı yeni müfredata uygun 2021 – 2022 Eğitim / Öğretim yılına göre hazırlanmıştır.

2021 – 2022 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 5. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Koza Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.