7. Sınıf Matematik Ders Kitabı (2021 – 2022)

7. Sınıf Matematik Ders Kitabı (2021 – 2022)

Milli Eğitim Bakanlığının her yıl ücretsiz olarak dağıttığı devlet kitaplarının pdf halini paylaşıyoruz. Okullarımızda öğretmenlerimiz devlet kitaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Fakat bu kullanım esnasında en büyük sıkıntılardan biri ise devlet kitaplarının akıllı tahta uygulamalarının olmaması. Bundan kaynaklı öğretmenlerimizin sınıflarda akıllı tahtalarda devlet kitaplarını daha kolay bir şekilde kullanabilmesi adına devlet kitaplarının pdf halini paylaşıyoruz. Artık öğretmenlerimiz bu pdf dosyalarını akıllı tahtalarda açarak Fatih Kalem uygulaması ile üzerinde çözüm ve işlemleri yapabilirler.

Öğretmenlerimizin sınıf içerisinde işlerini kolaylaştıracak bir materyal ve dokümanları aktif olarak paylaşmaya devam edeceğiz. 7. Sınıf matematik kitaplarından Meb Yayınları ve Berkay Yayınlarının pdf halini aşağıda ekledik. Kitapların pdf halini indirmek için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

2021 – 2022 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 7. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Berkay Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.