Matematik Ders Kitapları

Matematik Ders Kitapları

Milli Eğitim Bakanlığı her yıl dönemin başında tüm okullara ücretsiz olarak ders kitapları dağıtmaktadır. İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinde kitaplar dağıtılmaktadır. Dağıtılan bu kitaplar okullarımızda aktif olarak kullanılmaktadır. Ders kitaplarının daha aktif olarak kullanılabilmesi için sitemize pdf halini ekledik. Çünkü devlet okullarımızın çoğunda akıllı tahta bulunmaktadır. Fakat dağıtılan ders kitaplarının akıllı tahta uygulaması olmadığında kullanım açısından sıkıntılar oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz sitemizden ders kitaplarını pdf olarak kolayca indirerek akıllı tahtalarda kullanılabilmektedir. Fatih Kalem ve Epicpen gibi uygulamalar üzerinden yapılan çözümler ile dağıtılan ders kitapları daha aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Ders kitaplarını sadece öğretmenlerimiz için değil öğrencilerimiz içinde oldukça faydalı olacaktır. İnteraktif olarak kullanmak isteyen öğrencilerimizde pdf halini indirerek rahat bir şekilde kullanabilecektir. Sitemize şuan için sadece ilkokul ve ortaokul kademelerinde yer alan kitapları ekledik. İlerleyen süreç içerisinde sitemize lise kademesine ait ders kitapları da eklenecektir. Tüm kademelere ait Matematik ders kitaplarına sitemizden ulaşılacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı ders kitaplarında yapacağı herhangi bir değişiklik durumunda sitemizdeki içeriklerde güncellenecektir. Şuan için ders kitaplarında herhangi bir güncelleme yapılmamıştır. Yapılması durumunda sitemize yer alan içerikler güncellenecektir.

2022 – 2023 Eğitim / Öğretim yılında 1. sınıftan 8. sınıfa kadar okutulacak olan MEB yayınlarına ve özel yayın evlerine ait Matematik Ders Kitaplarını Pdf olarak aşağıdan kolayca indirebilirsiniz.

2022-2023 İLKOKUL MATEMATİK DERS KİTAPLARI

2022 – 2023 yılına ait İlkokul Kademesine ait Matematik Ders Kitaplarını aşağıdan indirebilirsiniz.

Sınıf Düzeyiİndirme Sayfası
1. Sınıflar Matematik Ders KitabıPdf Dosyası
2. Sınıflar Matematik Ders Kitabı Pdf Dosyası
3. Sınıflar Matematik Ders Kitabı Pdf Dosyası
4. Sınıflar Matematik Ders Kitabı Pdf Dosyası

2022-2023 ORTAOKUL MATEMATİK DERS KİTAPLARI

2022 – 2023 yılına ait Ortaokul Kademesine ait Matematik Ders Kitaplarını aşağıdan indirebilirsiniz.

Sınıf Düzeyiİndirme Sayfası
5. Sınıflar Matematik Ders KitabıPdf Dosyası
6. Sınıflar Matematik Ders Kitabı Pdf Dosyası
7. Sınıflar Matematik Ders Kitabı Pdf Dosyası
8. Sınıflar Matematik Ders Kitabı Pdf Dosyası
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.