LGS 2024 Youtube Kanal Önerileri (Tüm Dersler)

LGS 2024 Youtube Kanal Önerileri (Tüm Dersler)

Ağustos ayının gelmesi ile birlikte artık yavaş yavaş LGS 2024 hazırlık süreci başladı. Birçok öğrenci çalışmalara erken başlamak için Youtube Kanallarını kullanmaya başladı. Bu sürede öğrencilerimize kolaylık olması adına tüm derslere ait Youtube kanallarını bir araya getirdik. Bu sayfamızdan tüm branşlara ait youtube kanallarına kolayca erişebilirsiniz.

Eskiden Youtube ağırlıklı eğlence içeriği olarak kullanılmaktaydı. Fakat pandemi süreci ile birlikte Youtube tamamen bir eğitim platformuna dönüştü. Birçok eğitimci açtığı Youtube kanalları ile birlikte öğrencilere katkı sağlamaya başladı. Artık bilgiye erişmek ve ulaşmak normalden çok daha kolay bir hale geldi.

O yüzden aşağıda yer alan kanallar ile birlikte tüm öğrencilerimiz LGS 2024 hazırlık sürecine başlayabilir.

LGS Türkçe Kanal Önerileri

Hasan Güler ile Türkçe

Hasan Güler hocamızın oluşturduğu kanal ile birlikte tüm öğrencilerimize LGS Türkçe konuları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Benim Hocam LGS Türkçe Haluk Seyit

Haluk Seyit hocamızın hazırlamış olduğu seri ile birlikte toplamda 96 adet video ile LGS Türkçe konuları anlatılmaktadır.

KR Akademi LGS Türkçe Fırat Osman Baykal

Fırat Osman Baykal hocamızın KR Akademi’nin hazırlamış olduğu Poster notlar ile birlikte toplamda 31 video ile LGS Türkçe konuları anlatılmaktadır.

LGS Matematik Kanal Önerileri

Çopur Hoca

LGS 2024 Matematik konuları Yasin Çopur hocamızın hazırlamış olduğu pdf notları ile birlikte bölüm bölüm işlenerek anlatılmaktadır. Ayrıca aylık mini deneme sınavları ile öğrencilerin genel durumlarını takip edilmektedir.

Şenol Hoca

Şenol hoca LGS için hazırlamış olduğu videolar ile birlikte ünite ünite konuları anlatmaktadır.

Partikül Matematik

Melih Akgündüz hocamız açmış olduğu Partikül Matematik kanalı ile birlikte her yıl LGS Matematik konuları ile ilgili ders videoları hazırlamaktadır.

LGS & Lise Hocam

LGS ve Lise Hocam kanalı ile Hasan hocamız öğrenciler için kendi kitabı üzerinden LGS Matematik konularını anlatmaktadır. Ayrıca sınav sonrası için rehberlik çalışmaları yürütmektedir.

LGS Fen Bilimleri Kanal Önerileri

Derslike

Derslike kanalı ile birlikte LGS Fen Bilimlerine ait tüm konular dijital bir şekilde anlatılmaktadır.

KR Akademi LGS Fen Bilimleri İlbey Hoca

KR Akademinin hazırlamış olduğu poster notlar ile birlikte İlbey hoca Fen Bilimleri dersi ile ilgili konu anlatımı yapmaktadır. Toplamda 31 adet ders videosu bulunmaktadır.

Hoca Kafası LGS

Özge Vural hocamızın hazırlamış olduğu ders videoları ile birlikte LGS Fen Bilimleri konuları 35 videoda anlatılmaktadır.

LGS İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kanal Önerileri

Alper Hocam

Aynı zamanda kitap yazarı olan Alper Güneş hocamızın LGS hazırlık sürecinde İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersine ait tüm videolarına kanalından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler Dersliği

Sosyal Bilgiler Dersliği kanalı ile birlikte LGS hazırlık sürecine ait ders videoları hazırlanarak öğrencilerimiz ile paylaşılmaktadır.

SosyalKale

Sosyal Kale kanalı ile birlikte Sosyal Bilgiler ve İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersine ait tüm ders videolarına ulaşabilirsiniz.

LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kanal Önerileri

Din Kültürüm

Yusuf Keleş hocamızın hazırlamış olduğu ders videoları ile birlikte LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersine ait ders videoları bulunmaktadır.

Benim Hocam LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Davut Çiftçi

Davut Çiftçi hocamızın hazırlamış olduğu ders videolarında 29 videoda LGS Din Kültürü ve Ahlak bilgisi dersi tamamlanmaktadır.

Hoca Kafası LGS

Sümeyye Murat hocamızın hazırlamış olduğu ders videoları ile birlikte toplamda 21 ders videosu ile LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi tamamlanmaktadır.

LGS İngilizce Kanal Önerileri

İNGİLİZCE SİL BAŞTAN – Dilek Demirel ile

Dilek hocamızın hazırlamış olduğu ders videoları ile birlikte LGS İngilizce konularını tamamlayabilirsiniz.

KR Akademi LGS İngilizce Sinem Hoca

KR Akademinin hazırlamış olduğu poster notlar ile birlikte Sinem hocamız tüm konuları notlar halinde anlatmaktadır.

Benim Hocam LGS İngilizce Hande Kahraman

Benim hocam kanalında Hande hocamızın 22 videoda hazırladığı konu anlatımları ile birlikte LGS İngilizce konuları tamamlanmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.