8. Sınıf Bilimsel Gösterim Çalışma Kağıdı

8. Sınıf Bilimsel Gösterim Çalışma Kağıdı

Üslü Sayılar konusuna ait Ekspert Yayınlarına ait son çalışma kağıdını sitemize ekledik. Bilimsel Gösterim konusu en önemli alt kazanımlardan biridir. LGS’de genel olarak her sene bilimsel gösterim çıkmasını beklediğimiz kazanımlardandır. O yüzden en önem verdiğimiz kısımdır. Bilimsel gösterim kuralının en iyi şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Konu kavranıldıktan sonra bol bol tekrar yapılmalıdır. Tekrardan sonra kazanım odaklı sorular çözülerek konu pekiştirilmelidir. Konu işlendikten sonra en önemli aşama şüphesiz konu tekrarlarıdır. O yüzden tekrar yapacak tüm öğrencilerimiz için bu çalışma kağıdını önermekteyiz.

Kazanım soruları çözüldükten sonra örnek sorulara geçilmelidir. Örnek sorular ile birlikte yeni nesil sorulara geçiş yapılmalıdır. Ardından farklı soru bankalarından yeni nesil soru çözümleri yapılmalıdır. Aşama doğru bir şekilde uygulandığında başarılı bir netice elde edilecektir.

Ekspert Yayınlarının hazırlamış olduğu 8. Sınıf Bilimsel Gösterim Çalışma Kağıdına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 8. Sınıf için birçok dokümanlar ve dosyalara ise 8. Sınıf Matematik sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.