Gezegen Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

09.01.2023
2.483
Gezegen Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

Gezegen Yayınlarının uygulamış olduğu kurumsal deneme sınavlarını sitemize ekledik. Daha önceki konularımızda bireysel olarak uygulanan deneme sınavlarının öneminden bahsetmiştik. Sınav provaları sınav hazırlık süreci içerisinde oldukça önemlidir. Kısa bir örnek ile konuyu açıklayalım. Genel olarak LGS deneme sınavlarında öğrencilerimiz sayısal bölümünde önce “Fen Bilimlerinden mi ? yoksa Matematikten mi ? başlayalım” sorusunu soruyorlar. Evde uygulanan sınavların birinde önce Fen Bilimlerinden diğerinde ise Matematikten başlanarak bu durum netlik kazandırılabilir. Sınav anında öğrencilerimiz birçok sıkıntı yaşamaktadır. Bu sıkıntıların sınav öncesinde tecrübe edilmesi çok önemlidir. Kısacası her deneme sınavında elde edilen tecrübe öğrencilerimizi biraz daha ileriye götürecektir.

Sınavları genel olarak hafta sonu uygulanmalıdır. Çünkü sınavlar hafta sonu uygulanmaktadır. Sınav saatinde sınava başlanarak sınav ortamında sınav uygulanmalıdır. Sınavı uygulanmadan çok bizim önemsediğimiz en önemli kısım sınav sonrasıdır. Sınav tamamlandıktan sonra mutlaka sınavın doğru yanlış kontrolü yapılmalıdır. Yapılamayan veya boş bırakılan sorular öğretmenlerimize götürülerek çözüme kavuşturulmalıdır. Anlamadığınız bizim tabirimizle havada asılı soru kalmalıdır.

Gezegen Yayınları sürekli olarak takip ettiğimiz kaliteli yayınlardan biridir. 5. Sınıftan 8. Sınıfa kadar oldukça kaliteli kurumsal deneme sınavları uygulanmıştır. Gezegen Yayınlarına ait bu kaliteli kurumsal deneme sınavlarını aşağıdan kolayca indirerek çıktı alıp çözebilirsiniz.

Gezegen Yayınları Birinci Kurumsal Deneme Sınavları

Gezegen Yayınları İkinci Kurumsal Deneme Sınavları

Gezegen Yayınları Üçüncü Kurumsal Deneme Sınavları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.