Nitelik Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

12.12.2021
4.403
Nitelik Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

Konularda eksikliklerin giderilmesi ve tespiti için en önemli ölçeklendirmelerden biri deneme sınavlarıdır. Öğrencilerimizin konularda belirli noktalara geldikten sonra mutlaka deneme sınavlarını çözerek genel eksikliklerini belirlemelidir. TYT, AYT ve LGS hazırlık sürecinde öğrencilerin bireysel olarak çözdükleri deneme sınavları da oldukça önemlidir. Süre tutarak deneme sınavları çözülmeli ve cevap anahtarından kontroller sağlandıktan sonra yapılamayan sorular tekrar çözülmelidir.

Deneme sonucunda yanlış yapılan sorular öğretmenlerimize sorularak detaylı olarak öğrenilmelidir. Özellikle yeni nesil soruların oldukça yoğun olduğu deneme sınavlarındaki performanslar daha belirleyicidir. Öğrencilerin kazanım testlerinde yaptığı hatalar sadece o kazanıma ait genel eksikliklerdir. Bu eksiklikler daha kolay giderilebilir. Deneme sınavında yapılan hatalar ise daha belirleyici ve geneldir. Bu yüzden deneme sınavlarında belirlenen eksiklikler daha gerçekçi ve önemlidir.

Bunun bilincinde olarak özellikle pandemi dönemi içerisinde birçok yayın evi online deneme sınavı uyguladı. Bu yayın evlerinden en başarılı olanlarından biri de nitelik yayınlarıdır. Nitelik yayınları AYT, TYT ve LGS için online olarak uyguladığı deneme sınavları ile öğrencilerimiz ciddi katkılar sağladı. Oldukça başarılı kaynaklara sahip nitelik yayınlarının bu deneme sınavlarını mutlaka uygulamanızı tavsiye ederiz. Bu sayede eksikliklerini daha kolay bir şekilde görebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Nitelik yayınlarına ait bir birinden kaliteli deneme sınavlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha birçok yayına ait sınavlara “Kurumsal Deneme Sınavları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

8. Sınıf Nitelik Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

TYT Nitelik Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

AYT Nitelik Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

VİDEO ÇÖZÜMLER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.