Yanıt Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

04.12.2021
4.179
Yanıt Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

Pandemi süreci içerisinde en çok online sınav ile öğrencilere katkı sağlayan yayınlardan biride yanıt yayınlarıdır. Yanıt Yayınlarının LGS, TYT ve AYT hazırlık sürecindeki öğrenciler için hazırladıkları denemeleri oldukça kaliteliydi. Kendine has soru tarzları ve kaliteli yayınlara sahip olan Yanıt Yayınları, aynı çizgiyi deneme sınavlarında da göstermektedir. Sınav hazırlık sürecindeki her öğrenci mutlaka yanıt yayınlarını kullanmalıdır. Her açıdan öğrencilerimize katkı sağlayacaktır.

Özellikle karantina sürecinde yanıt yayınları yaptığı online deneme sınavlarına ciddi bir katılım sağlandı. Öğrencilerimiz deneme eksikliklerini ve kazanım durumlarını Yanıt Yayınlarının kurumsal deneme sınavları ile sağladı. Bu süreçte Yanıt Yayınlarının katkısı oldukça fazla oldu.

Yanıt yayınlarının online olarak uyguladığı deneme sınavlarının pdf hallerini sizlerle paylaşarak öğrencilerimize ve öğretmenlerimize katkı sağlasın istedik. Aşağıdaki indirme linkleri ile LGS, TYT ve AYT ait deneme sınavlarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha birçok yayına ait sınavlara “Kurumsal Deneme Sınavları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

8. Sınıf Yanıt Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

TYT Yanıt Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

AYT Yanıt Yayınları Kurumsal Deneme Sınavları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.