4. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Sevgi)

4. Sınıf Matematik Ders Kitabı (MEB – Sevgi)

İlkokul kademesine ait son ders kitabını sitemize ekledik. Milli Eğitim Bakanlığının ücretsiz olarak dağıtımını gerçekleştirdiği ders kitaplarını pdf olarak sitemize ekledik. Birçok okulumuzda akıllı tahta bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz akıllı tahtaları oldukça aktif olarak kullanmaktadır. Ders kitaplarını öğretmenlerimiz pdf halini akıllı tahta içerisine atabilmektedir. Bu sayede Fatih Kalem gibi çizim olanağı sağlayan uygulamalar ile ders kitapları aktif olarak kullanılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı ders kitabı ve çalışma kitabını öğrencilerimize dağıtmaktadır. Öğretmenlerimiz genel olarak ders kitabını okul içerisinde ders anlatımında kullanmaktadır. Çalışma kitabını ise ağırlıklı olarak ödev ve pratik yapmak için kullanmaktadır. 4. Sınıflar düzeyinde ise MEB Yayınları ile birlikte Sevgi Yayınları da kullanılmaktadır. Toplamda Matematik adına aktif olarak kullanılan 3 adet kitap bulunmaktadır.

2022 – 2023 eğitim – öğretim yılında MEB tarafından 4. sınıf matematik kitabı olarak seçilen MEB Yayınları ve Sevgi Yayınları kitapları PDF olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.