Çap Yayınları Video Çözüm

18.12.2022
2.707
Çap Yayınları Video Çözüm

Çap Yayınları 2012 yılından itibaren üniversite sınavı hazırlık kitapları ile birlikte piyasaya en etkili giriş yapan yayınevlerinden biridir. Üniversite sınavının adı ve formatı belli aralıklarla değişikliğe gitmiştir. Fakat Çap Yayınları bu süreçlerde her zaman en çok tercih edilen yayın evlerinden biri olmuştur. Özellikle Matematik branşına ait kaliteli soru bankaları tüm öğrencilerin tercih sebebi olmuştur. Sınav hazırlık gruplarında en zor yayınlardan biri olarak adlandırılmaktadır.

Evet öğrenciler bu kitapları sıkça kullanmaktadır. Çözülemeyen sorular için öğrenciler öğretmen sırası beklemesi oldukça sorun teşkil etmekteydi. Bu sorunun çözümü için geliştirilen video çözüm uygulaması işleri oldukça kolaylaştırdı. Öğrenciler artık çözemedikleri soruları video çözüm uygulamaları üzerinden kolayca izleyebilmektedir. Yayın evleri tüm yayınlarında yer alan soruların çözüm videoları mobil uygulamalara ve web sitelerine ekleyerek öğrencilere sunmuştur. Bu sayede öğretmen sırası bekleme ve çözülemeyen soruların birikme problemi çözülmüş oldu.

Peki bu yayın evlerin çözüm videolarına nereden ulaşabilir? Bu sorunun cevabına aşağında ulaşabilirsiniz.

Çap Yayınları Video Çözümlere Nereden Ulaşabilirim?

Çap yayınları video çözüm sayfasına öğrencilerimiz Google üzerinden veya mobil uygulama üzerinden ulaşabilmektedir. Google arama kısmına çap video çözüm yazarak çıkan site üzerinden çözümlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Google Play veya App Store üzerinden yine aynı aramayı yaparak uygulama indirebilirsiniz. www.capvideo.frns.in web sitesine tıklayarak çap video çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Çap Video Çözüm Sayfasında Hangi Kitaplar Var?

Çap yayınları hazırlamış olduğu video çözüm sayfası ve uygulamasında yayınlamış olduğu tüm kitapların çözümleri bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak TYT ve AYT kitapları bulunan çap yayınları her sorunun çözüm videosunu hazırlamıştır. Öğrencilerimiz site veya uygulama üzerinden çözüm sayfasına giriş yapıp kitabı seçmelidir. Kitap seçiminden sonra sayfa, test veya deneme seçimi ile çözüm videolarına ulaşılabilmektedir.

Çap Video Çözüm sayfasından en çok izlenen branş matematik branşı olmuştur. İkinci sırada ise Fizik ve deneme sınavları yer almaktadır.