Üç Dört Beş (3 4 5) Yayınları Video Çözümleri Nasıl İzlenir?

13.11.2022
2.688
Üç Dört Beş (3 4 5) Yayınları Video Çözümleri Nasıl İzlenir?

Sınav hazırlık süreci içerisinde kullanılan kaynakların kalitesi de artık oldukça önemli bir faktör haline geldi. Öğrencilerimiz sınava en yakın yayınları tercih ederek sınav hazırlık sürecini planlamaktadır. Bu yayınlar içerisinde şüphesiz tyt ve ayt sınavlarında en çok tercih edilen kaynaklardan biri üç dört beş (3 4 5) yayınlarıdır. Öğrencilerimiz aldıkları kitapları belirli bir düzen içerisinde çözmektedir. Soru bankaları gelişimlerine her noktada katkı sağlamaktadır.

Sorular çözülürken en önemli kısımlardan biri de çözülemeyen sorulardır. Çözülemeyen sorular için ekside öğretmen sırası beklenirdi. Ama teknolojinin gelişimi ile birlikte bu sorunda farklı bir şekilde çözüldü. Artık öğrenciler yayınların video çözüm uygulamaları ve siteleri üzerinden çözmedikleri soruları izleyebilmektedir. Yayın evleri yazar kadrosunda yer alan hocaların hazırladıkları video çözüm videoları ile birlikte kolaylık sağlamaktadır.

Üç Dört Beş (3 4 5) Yayınları Video Çözüm Sayfasına Nasıl Ulaşabilirim?

Üç Dört Beş yayınları soru bankasına ve deneme sınavlarına ait soruların çözüm videoları web sitesi ve mobil uygulama üzerinden paylaşmaktadır. www.ucdortbesvideo.frns.in web sayfası üzerinden öğrencilerimiz soru çözümlerine ulaşabilmektedir.

Üç Dört Beş (3 4 5) Yayınları Video Çözümlerinde Hangi Kitaplar Var?

Üç Dört Beş yayınları video çözümleri tüm soru bankaları ve yayınlamış oldukları tüm deneme sınavları yer almaktadır. Sitede içerikler ilk olarak TYT, AYT soru bankası ve deneme sınavları olarak üç farklı başlıkta yer almaktadır. Öğrencilerimiz seçtikleri başlığa göre kitabı, sayfasını ve sorusunu seçerek video çözümleri inceleyebilmektedir.

3 4 5 video çözüm sayfası üzerinden öğrencilerimiz video çözümlerine kolayca erişebilmektedir. Ayrıca Üç Dört Beş Yayınları video çözüm uygulaması üzerinden öğrencilerimiz kare kod okutarak da soruların çözümlerine ulaşabilmektedir. Artık bu uygulamalar öğrencilerimiz tarafından sıkça kullanılarak daha pratik sonuca ulaşılabilmektedir. Öğretmen sırası bekleme veya zaman kaybı yaşama derdi bitmektedir. Kademeli olarak öğrencilerimiz bu uygulamalar yardımıyla süreci hızlandırmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.